دنیای کوچک یک چلچله

دلم میخواد…

4 دیدگاه

این روزها تنفر تک تک سلولهای بدنم را پر کرده. حتی به جای اکسیژن نفرت را تنفس میکنم.احساس میکنم ذره ای عشق در وجودم نیست. دیشب که دخترکم با تب 40 درجه هذیون میگفت ناگهان احساس کردم فقط وظیفه مادرانه من را شب تا صبح بیدار نگه داشته و نه عشق و ترسیدم. از این احساس ترسیدم.دلم میخواد بخندم بی خیال قهقهه بزنم با همسرم سر مسایل بچه گانه شوخی کنیم وسربه سر هم بگذاریم .دلم میخواد جوک بگم. دست دخترکم را بگیرم و ببرمش پارک. دلم میخواد وقتی شبها التماس میکنه فقط یه قصه کوچیک برام بگو خیلی کوچیک،قصه نخودی را براش بگم یا قصه ملک محمد و دیو سفید را نه اینکه بگم یکی بود یکی نبود فیل اومد آب بخوره افتاد و دندونش شکست. قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید.و حداقل بتونم به قیافه بهت زده اش بخندم.دلم میخواد روزی چندبار سراغ قرص های سردرد و آرام بخش نرم. دلم میخواد مثل پیرزنها کس و کار باعث و بانی همه این وقایع را نفرین نکنم و منتظر شنیدن نزول بلا و صاعقه بهشون نباشم.دلم میخواد عصر به عصر تنم نلرزه تا خواهرم و بقیه بچه های فامیل به خونه برسند.دلم میخواد صبر خدا یک کمی کمتر بود. دلم میخواد کمی عشق در هوا بود فقط کمی.افسوس.

نویسنده: parastookesefid

لونه من قبلا" اينجا بود:parastookesefid.blogfa.com

یک دیدگاه برای ”دلم میخواد…

 1. ملک محمد و دیو سفید.. کدوی قلقله زن… نمکی (هفت درو بستی نمکی، یه درو نبستی نمکی!)…

  برای دخترت بگو.. حتی اگر حوصله نداری براش بگو… بذار توی دنیای شیرین قصه ها باشه و خوابای رنگی ببینه… نه کابوس صدای گلوله و الله اکبر و بوق ماشین…

  • حق با تویه هدی. نباید اینها را ازشون بگیرم. بگذار حداقل از دنیای بچگی شون لذت ببرند.این روزها همه زندگی بچه ام شده جمهوری اسلامی.موسوی و شعاری که نمی نویسم اونهم با همون زبون بچه گانه اش .امشب براش قصه خاله سوسکه رو میخونم که زن ملا نمیشد.

   • خاله سوسکه گفتی؟ یاد کتاب جدیدش افتادم که نوشته بود خاله سوسکه رفت آرایش کرد و به دماغش که تازه عمل کرده بود نگاهی انداخت!!!!!!!!!!! راستش کتاب رو انداختم کنار!

 2. مدت‌هاست شادی از خونه ما رخت بربسته. حتی برادرم به خاطر اتفاقات اخیر, گفت لطفاً برام تولد نگیرید!
  وضعیتی داریم ما. این از خونه‌مونه. توی جهان مجازی هم هر ساعت یکی هست روی مخ آدم رژه بره!
  همه‌مون به کمی آرامش نیاز داریم پرستو جان.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s